Categories
Genel

AXISler ABD Pazarında

NorthStar AXIS'ler ABD Pazarında

ile Kuzey Amerika, Meksika ve Karayipler'de

Üretimini Türkiye’de gereçekleştiren ve 70’in üzerinde farklı RIB modeli ile denizcilik sektörünün önde gelen ismi Northstar, AXIS Tender serisinin ABD pazarında tanıtılması ve dağıtılması için Nautical Ventures ile anlaşma sağladı.

Nautical Ventures, Florida merkezli 5 farklı mağazasıyla Kuzey Amerika, Meksika ve Karayipler’e uzanan servis ağıyla hizmet veriyor. AXIS Tender serisini ürün gamlarına ekleyerek Northstar’ı Amerikan marin sektörüne tanıtıyor.

Nautical Ventures Group CEO’su Roger Moore; “Northstar’ı hassas üretim kalitesi ve sağlam yapısıyla biliyoruz. Ayrıntılı standart özelliklerle dolu AXIS’ler, kesinlikle çıtayı yükseltti. Geleneksel markalarla dudak uçuran fiyat etiketleri olmadan rekabet edebiliyor.” açıklamasını yaptı.

Northstar Başkanı Cengiz Arsay, “Dünyanın en büyük tender distribütörlerinden olan Nautical Ventures’in AXIS botlarımızı Amerika, Meksika ve Karayipler pazarına sunmamıza en iyi şekilde yardımcı olacağına inanıyoruz. Ayrıca, diğer Avrupa markalarını Amerika’ya tanıtmadaki deneyimlerini şirketimiz için çok değerli buluyoruz.” ifadelerini kullandı.        

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *