Categories
Genel

8 Metrede Yeni Modeller

8 Metrelik Yeni RIB Modelleri

CORE Serisinde 8 m.

CORE 8, RS konsol ve güverteye dahil kıç oturma grubuna ilave 2 veya 4 Nova Bolster koltuk ile yapılandırılabilirken, süspansiyonlu koltuklar ve T-top opsiyon olarak sunulmaktadır.

G Serisi - Özel Proje RIBleri

Profesyonel iş botları olarak tanımlanan G serisi, askeri ve özel kurumların talepleri doğrultusunda marin sektöründe kendini kanıtlamış ekipmanlar ile tasarlanarak çok amaçlı görevlendirmelere ve arama-kurtarma çalışmalarına gereken çözümleri sunmaktadır.
Vakum infüzyon teknolojisi ile güçlendirilmiş gövde, geniş ve güvenilir güverte donanımları ve ağır hizmet (Hypalon) tüpler ile tüm 8 metrelik modellerimiz en zor şartlarda bile en iyi hizmeti vermek için tasarlandı.

RIB’lerde Doğrultma Sistemi

Kurtarma Botlarında Kendini Doğrultma Yeteneği Doğrultma Sistemi Doğrultma tüpünün aktif hale gelmesiyle birlikte yeniden yüzer duruma gelen, 7.2 ve 9.5 metreden oluşan kurtarma botlarının KEGM

Read More »

Vakum İnfüzyon Teknolojisi

VAKUM İNFÜZYON TEKNOLOJİSİ Facebook Linkedin Twitter SERT KARİKANLI ŞİŞME BOTLARDA VAKUM İNFÜZYON TEKNOLOJİSİ After completing our voluntary manufacturing suspension to help with Covid-19 containment efforts,

Read More »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *